Connect with us

Gmina Wiśniowa

PSP informuje: co się działo w ostatni weekend!

Opublikowano

w

PSP informuje: co się działo w ostatni weekend!

Od piątku 27 do niedzieli 29 sierpnia na drogach powiatu myślenickiego doszło do 4 zdarzeń z udziałem pojazdów w likwidacji których udział brali strażacy.

Odnotowano 3 kolizje (Jawornik droga krajowa nr 7, Lubień droga ekspresowa S7, Lipnik droga powiatowa) oraz wypadek na drodze wojewódzkiej 964 w miejscowości Czasław. Strażacy zabezpieczali miejsca zdarzeń, usuwali zniszczone pojazdy z dróg, prowadzili sorpcję płynów eksploatacyjnych.

Podczas wypadku gdzie dwie osoby odniosły obrażenia prowadzili czynności Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ewakuowali ranną z pojazdu na noszach. Ratownicy medyczni po przeprowadzeniu badania podjęli decyzję o przewiezieniu tych osób do szpitala. W zależności od zastanej przez ratowników sytuacji po zderzeniach utrudnienia w przejeździe na tych drogach trwały od 30 min do 2 godzin.

PSP informuje: co się działo w ostatni weekend!

PSP informuje: co się działo w ostatni weekend!

informacje: oficer prasowy KP PSP Myślenice  bryg. Roman Ajchler 

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane