fbpx
Connect with us

Bez kategorii

Romantyczne miejsca w Polsce

Opublikowano

w

romantyczne myslenice

Chcesz zabrać swoją drugą połówkę na niezapomnianą podróż po Polsce? A może zbliża się Wasza rocznica i wspólnie planujecie romantyczny wyjazd? Warto sprawdzić, gdzie najlepiej wyruszyć z ukochaną osobą, aby przeżyć podróż marzeń.

Romantyczne zaskoczenie

Nie masz pomysłu na najlepszą niespodziankę dla ukochanej osoby? Szybka pożyczka rozwiąże Twoje problemy. Dodatkowa gotówka pozwoli Ci bowiem na zorganizowanie romantycznego weekendu w Krakowie, gdzie spacer urokliwymi uliczkami w ciągu dnia, czy wieczorna przejażdżka bryczką wokół Wawelu wprowadzą Was w cudowny nastrój i pozwolą spędzić czas tylko we dwoje. Jeżeli chcesz bardziej zaskoczyć swoją drugą połówkę, będąc na południu Polski wybierz się do „Miasta Aniołów”, czyli Lanckorony. Jest to niewielka podkrakowska wioska, którą otaczają zielone wzgórza. Lanckorona to idealne miejsce dla zakochanych, wypełnione zabytkową, drewnianą architekturą, gdzie możecie zwolnić tempo, podziwiać widoki, zjeść regionalne przysmaki i porozmawiać z ciekawymi ludźmi. Przez wieś biegną liczne szlaki turystyczne, których już same nazwy zachęcają zakochane pary do podróży. Przybywając do tego miejsca możecie bowiem pokonać Aleję Zakochanych lub Aleję Cichych Szeptów. Amatorzy historii mogą natomiast spędzić romantyczne chwile podczas zwiedzania ruin zamku lub brukowanego rynku, który jest otoczony niskimi drewnianymi chałupami z podcieniami.

Krok za miastem

Na romantyczną wycieczkę warto wybrać się także do Warszawy. Udać się na spacer po Łazienkach Królewskich, zjeść kolację w cichym lokalu na Pradze przy dźwiękach romantycznej muzyki, czy też zwiedzić pałac w Wilanowie. Wybierając się z ukochaną osobą na romantyczną wycieczkę do stolicy Polski warto także zagospodarować czas na wyjazd do Żelazowej Woli. W położonej niecałe 60 km od Warszawy miejscowości znajdziecie Muzeum Fryderyka Chopina. Szybka pożyczka pomoże Ci w zorganizowaniu idealnego wyjazdu, gdzie wraz ze swoją drugą połówką będziesz mógł podziwiać bielony dworek pełen tajemnic i sztuki, odpocząć w cieniu starych drzew i poczuć zapach kwitnących kwiatów. Dworek w Żelazowej Woli organizuje także recitale chopinowskie, podczas których z łatwością poczujecie ducha wielkiego romantyka przy.

Aktywnie również może być romantycznie

Ponoć należy wziąć ukochaną osobę na wycieczkę w góry, aby sprawdzić, czy nadaje się do małżeństwa. Górski wypoczynek z całą pewnością zbliża ludzi do siebie. Dlatego jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas i planujecie romantyczny wyjazd, szybka pożyczka pozwoli wam zorganizować urlop w Pieninach. Będąc w tych malowniczych górach można zwiedzać przepiękne zamki oraz udać się na romantyczny spływ Dunajcem. Jeżeli jednak chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę wspólnie wybierzcie się na szlak i zdobądźcie najpiękniejszy szczyt Pienin, czyli Sokolicę. Jest to malowniczy szczyt, znajdujący się na wysokości 747 m n.p.m. Idąc na górę ujrzycie przepiękne skaliste wzniesienia wokół. Natomiast gdy dotrzecie do celu będziecie mogli spędzić romantyczne chwile wśród powyginanych od wiatru sosen, gdzie najstarsza z nich ma ok. 500 lat, oglądając urokliwe górskie zbocza oraz słuchając śpiewu ptaków, które żyją w skalnych uskokach. Jeżeli lubicie aktywny wypoczynek, romantyczny urlop w Pieninach będzie idealnym rozwiązaniem dla Was.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane