Connect with us

Rozmowy po zmroku

Rozmowy po zmroku. Odcinek drugi

Opublikowano

w

DOMYSLNE
stw

Drugi odcinek cyklu „Rozmowy po zmroku”. Tematem programu ponownie była nadzieja. Tym razem Sylwia Michalec-Jękot gościła Daniela Zawodnika, niewidomego od urodzenia młodego mężczyznę, obecnie pracującego w Ośrodku Interewncji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach.

[cleanvideoplayer theme=”light” playlist=”{title: 'Rozmowy po zmroku. Odcinek drugi’, youtube: 'https://www.youtube.com/watch?v=0VSgsoaudao’}”]

Rozmowy po zmroku

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 3

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Gościem Daniela Zawodnika w trzecim odcinku programu „Rozmowy po zmroku-sezon 2”, jest małżeństwo, które zdecydowało się na adopcję niepełnosprawnego dziecka. Posłuchajcie, dlaczego naszym zdaniem Ci ludzie są wyjątkowi.

Kontynuuj czytanie

Rozmowy po zmroku

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 2

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Rozmowy po zmroku sezon 2”. Gościem Daniela Zawodnika, będzie Pani Renata, kobieta która o swoim dzieciństwie  może powiedzieć niewiele  dobrego. Pomimo złych wspomnień, dla jej dzieci udało się jej stworzyć idealny dom.

Kontynuuj czytanie

Powiat myślenicki

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 1

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka programu „Rozmowy po zmroku sezon 2”. Gościem Daniela Zawodnika, będzie Pani Jolanta, która urodziła niepełnosprawne dziecko. Jeszcze w ciąży jednak, zmagała się z myślą o jej usunięciu. Dlaczego zdecydowała się wychowywać chore dziecko i co się z tą decyzja wiązało? Posłuchajcie świadectwa Pani Jolanty.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

lipiec 2022
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« cze   sie »

youtube

Najczęściej czytane