Connect with us

Rozmowy po zmroku

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 2

Opublikowano

w

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „Rozmowy po zmroku sezon 2”. Gościem Daniela Zawodnika, będzie Pani Renata, kobieta która o swoim dzieciństwie  może powiedzieć niewiele  dobrego. Pomimo złych wspomnień, dla jej dzieci udało się jej stworzyć idealny dom.

Rozmowy po zmroku

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 3

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Gościem Daniela Zawodnika w trzecim odcinku programu „Rozmowy po zmroku-sezon 2”, jest małżeństwo, które zdecydowało się na adopcję niepełnosprawnego dziecka. Posłuchajcie, dlaczego naszym zdaniem Ci ludzie są wyjątkowi.

Kontynuuj czytanie

Powiat myślenicki

Rozmowy po zmroku sezon 2 – odcinek 1

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka programu „Rozmowy po zmroku sezon 2”. Gościem Daniela Zawodnika, będzie Pani Jolanta, która urodziła niepełnosprawne dziecko. Jeszcze w ciąży jednak, zmagała się z myślą o jej usunięciu. Dlaczego zdecydowała się wychowywać chore dziecko i co się z tą decyzja wiązało? Posłuchajcie świadectwa Pani Jolanty.

Kontynuuj czytanie

Gmina Dobczyce

Już niebawem, rozpoczynamy drugi sezon programu „Rozmowy po zmroku”. W roli prowadzącego Daniel Zawodnik!

Opublikowano

w

przez

DOMYSLNE
stw

MYŚLENICE: Niewidomy od urodzenia Daniel Zawodnik, to nowy gospodarz programu „Rozmowy po zmroku-sezon 2 „, który na co dzień jest interwentem kryzysowym w OIKiP w Myślenicach. W tej edycji programu nie zabraknie, spraw trudnych, wzruszających, odważnych wyznań i głębokich refleksji.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

sierpień 2022
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« lip   wrz »

youtube

Najczęściej czytane