Connect with us

Edukacja

„Kalejdoskop Matematyczny” w gminie Dobczyce – zapisy trwają!

Opublikowano

w

„Kalejdoskop Matematyczny” w gminie Dobczyce – zapisy trwają!

“Kalejdoskop Matematyczny” czyli rozwój kompetencji uniwersalnych uczniów klas VII i VIII

„Kalejdoskop Matematyczny” w gminie Dobczyce – zapisy trwają!Politechnika Krakowska wraz z Gminą Dobczyce ogłaszają rekrutację uczniów klas VIII i VII oraz dorosłych z terenu  gminy Dobczyce do udziału w projekcie pn. „Kalejdoskop Matematyczny”. Celem głównym projektu jest rozwój tzw. uniwersalnych kompetencji uczniów oraz wsparcie dorosłych wspomagających szkołę w procesie edukacji, poprzez stworzenie programów kształcenia oraz organizację zajęć dydaktycznych wspólnie z gminami/szkołami z województwa małopolskiego.

 

Nabór do projektu rozpoczął się 30 września 2021 r. i potrwa do 11 października 2021 r. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zapoznanie się z regulaminem  oraz o złożenie wymaganych dokumentów w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce.

Zajęcia będą trwały 3 dni i odbywały się w następujące po sobie weekendy (sobota, niedziela, sobota), 2 pierwsze dni młodzież spędzi na Politechnice Krakowskiej, w ostatni dzień natomiast wykładowcy uczelni spotkają się z uczniami w Dobczycach.

Harmonogram wyjazdów podany zostanie do wiadomości jak tylko informację przekaże koordynator z Politechniki Krakowskiej. Dla klas VIII najprawdopodobniej będzie to termin 16,17,23 października 2021.

Uczestnicy projektu mają zagwarantowany transport na Politechnikę Krakowską, opiekę, wyżywienie, a także darmowe materiały edukacyjne wykorzystywane podczas zajęć.

Dodatkowe informacje o projekcie można również uzyskać dzwoniąc pod numer: 12 37 21 776 – Sabina Cygan.

Nie obowiązują daty spotkań podane w regulaminie projektu.

Projekt „Kalejdoskop Matematyczny” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 w ramach Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane