fbpx
Connect with us

Gmina Lubień

Sportowcy z terenu gminy Lubień odebrali nagrody wójta

Opublikowano

w

Koniec 2020 roku był okazją do podsumowań sukcesów sportowców z terenu Gminy Lubień oraz złożenia podziękowań i gratulacji zarówno zawodnikom, jak i trenerom za osiągane wyniki sportowe.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Nagrodzonymi sportowcami są:

  • Szymon Sobczak (piłka nożna) zawodnik Jagiellonii Białystok,
  • Kinga Żur (kolarstwo) zawodniczka KS Luboń Skomielna Biała,
  • Maciej Biedrończyk (kolarstwo) zawodnik KS Luboń Skomielna Biała,
  • Zawodniczki i Zawodnicy UKS RUGBY Lubień, zwycięzcy Ogólnopolskiego Finałowego Turnieju Szkolnej Ligii Rugby Tag.

Wójt gminy Lubień Kazimierz Szczepaniec wręczając nagrody zwrócił się do wszystkich osób związanych ze sportem z podziękowaniami i gratulacjami. Podkreślił:

Sport jest bardzo ważny w naszym życiu. Dzięki niemu uczymy się dyscypliny, rozwijamy tężyznę fizyczną i dbamy o zdrowie. Cieszy fakt, że pomimo trudnego czasu epidemii, nasi sportowcy nie zaniechali treningów i rozgrywek i tym samym dowiedli swojej odpowiedzialności, sumienności i wytrwałości. Wszyscy sportowcy zasługują na uznanie i szacunek za godne reprezentowanie naszej gminy na różnych szczeblach rywalizacji sportowej. Serdecznie gratulujemy zwycięstw i awansów, dziękujemy trenerom, opiekunom i rodzicom wszystkich sportowców. Mamy nadzieję, że przyznane wyróżnienia będą motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach, a także spełnienia marzeń i planów, zarówno tych sportowych, jak i osobistych.

informacje i zdjęcie: Urząd Gminy Lubień


Jeśli jesteś zainteresowany bieżącymi informacjami z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Lipiec 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane