fbpx
Connect with us

Polityka

Stanisława Kasprzycka: Na ostatniej prostej do wyborów parlamentarnych proszę państwa o Wasz głos

Avatar

Opublikowano

w

Ogłoszenie wyborcze

Wywiad Rzeka ze Stanisławą Marzeną Kasprzycką kandydatką na posła RP

Ostatnia prosta do wyborów, za kilka dni korzystający ze swego prawa mieszkańcy naszego regionu zagłosują na swojego kandydata z okręgu nr 12. Jest jeszcze okazja by przekonać do siebie tych niezdecydowanych. Proszę przybliżyć nam swoją osobę.

Kasprzycka Stanisława

Nazywam się Stanisława Marzena Kasprzycka. Mam 48 lat. Urodziłam się i mieszkam w malowniczym Lipniku położonym w gminie Wiśniowa. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz trzy kierunki studiów podyplomowych.

Uważam, że inwestycja w własny rozwój przynosi wymierne korzyści, w moim wypadku przekłada się to na podnoszenie jakości mojego życia oraz moich współpracowników i podopiecznych. Pracuję od 24 lat w Szkole Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Czechówce w gminie Siepraw. Od  7 lat zarządzam placówką oświatową, spełniając się w roli jej dyrektora. W pracy zawodowej cechuje się konsekwencją w działaniu i skutecznością, stawiam na współpracę i kreatywność.

Dlaczego Pani kandyduje?

Kasprzycka Stanisława

Od zawsze, jestem kobietą aktywną, aktualnie łącze umiejętnie wiele ról społecznych. Jestem przewodniczącą Rady Parafialnej w Lipniku, członkiem Rady Nadzorczej ZUO oraz członkiem Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości. 

Praca na rzecz drugiego człowieka jest naturalnie wpisana w mój życiorys. Całe życie pomagam w różny sposób ludziom, którzy zwracają się do mnie z różnymi problemami, czy to w pracy, czy poza nią. To cenne doświadczenie dzięki niemu nabyłam umiejętności, kompetencje, które decydują o mojej wysokiej skuteczności. Jestem osobą pracowitą i systematyczną,  lubię wyzwania. Dlatego chcę realizować kolejne ambitne plany, w których wykorzystam zdobyte umiejętności, doświadczenie, wiedzę na dużo szerszą skalę, tak by ludziom w całym naszym kraju żyło się lepiej. Chcę pełnić zaszczytną rolę posła RP by mieć realny wpływ na rozwój kraju i naszego regionu. 

Czym chce się Pani zajmować, jakie ma pani pomysły ?

Kasprzycka Stanisława

Widzę wyraźnie swą rolę w i mam pomysły na swą poselską działalność, zwłaszcza w obszarze polityki prospołecznej. W tym temacie będę kontynuować wszystko to co rząd PiS zrealizował i wiem że to dobry kierunek i czas na nowe równie dobre projekty. Wspomnę tylko kilka z nich: Rodzina 500+, Maluch +, Program dobry start 300 zł dla każdego ucznia, posiłek w szkole i w domu, Mama 4+, utrzymanie 13-tej emerytury  i rozszerzenie programu o 14-tą, budowa sieci szpitali, zwiększenie wydatków na ochronę zdrowia, program czyste powietrze, uszczelnienie luki vatowskiej, pakiet dla przedsiębiorców, sport dla młodych, dopłaty dla rolników. Będzie co robić 🙂

Co zyska wyborca, który zagłosuje na listę nr 2 PiS okręg 12 miejsce nr 14?

Kasprzycka Stanisława

Zyska wiele, gwarantuję że będę posłem dysponującym czasem i chęciami by pochylić się nad problemami, pomysłami i skutecznie działać na rzecz każdego mieszkańca Polski, każdego człowieka z naszego regionu.

Lokalnie chciałabym skupić się na :

Pomocy w pozyskiwaniu środków finansowych na doposażenie szkół. Pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych na różnych płaszczyznach.

Pozyskiwaniu środków finansowych unijnych, rządowych na rzecz gmin powiatów w szerokim zakresie.

Inicjowaniu działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa  przeciwpożarowego i przeciwpowodziowego.

Ponadto:

Zwiększeniu bezpieczeństwa na Zakopiance w Jaworniku, Krzyszkowicach, Głogoczowie.

Wspieraniu włodarzy gmin i powiatu w lokalnych działaniach.

Zapewnieniu darmowego dostępu do usług prawnych dla osób najbardziej potrzebujących.

Jak dotychczasowe doświadczenie zarządzanie placówką oświatową przełoży się na bycie posłem?

Kasprzycka Stanisława

Uważam, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyda się do pracy poselskiej. Szczególnie sprawy prospołeczne są mi bliskie i zdobyte doświadczenie przez lata będzie mi pomocne by skutecznie i szybko z pomocą dotrzeć do potrzebujących. Również zarządzanie, logistyka, kwestie związane z procedurami i przepisami prawnymi to obszar w którym radzę sobie bardzo dobrze. Konsekwencja w działaniu, rozwiązywanie problemów, szukanie rozwiązań to codzienność dyrektora szkoły to codzienność posła.

Liczy Pani na głosy sympatyków PiS? Co chce Pani dodać?

Liczę na głosy ludzi którzy chcą osoby łączącej różne środowiska we współpracy na rzecz naszego regionu a ja taką właśnie osobą jestem. Staram się nieść pokój i zrozumienie. Wiem co znaczy ciężka praca bo czynię to na co dzień. Uważam, że mam ogromny potencjał a to wyborcy zdecydują czy już czas bym go wykorzystała dla dobra mieszkańców okolicy i całego kraju. Zapraszam 13 listopada do pójścia na wybory i oddania swojego cennego głosu na 14-stkę. Razem możemy udowodnić, że niemożliwe jest możliwe! Głosujcie zatem na Stanisławę Marzenę Kasprzycką lista nr 2 Prawo i Sprawiedliwość, numer na liście 14. Dziękuję za każdy oddany głos. Niech Bóg błogosławi.

Dziękuje za rozmowę.


MATERIAŁ FINANSOWANY Z KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wydarzenia

Wrzesień 2020
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Sie   Paź »

youtube

Najczęściej czytane