Connect with us

Gmina Myślenice

Starodroże w Głogoczowie oraz inne drogi w gminie Myślenice zostaną odbudowane po lipcowej powodzi

Opublikowano

w

Starodroże w Głogoczowie oraz inne drogi w gminie Myślenice zostaną odbudowane po lipcowej powodzi
Odbudowa zniszczonej drogi gminnej „Starodroże” w Głogoczowie, odbudowa drogi gminnej w  Zawadzie, odbudowa drogi gminnej ul. Kraszewskiego oraz Ujejskiego w Myślenicach oraz odbudową i umocnieniem ogrodzenia przy cmentarzu komunalnym w Głogoczowie- te wszystkie zadania mają być zrealizowane dzięki funduszom otrzymanym przez gminę Myślenice  z tak zwanej “powodziówki”.
23 września burmistrz Jarosław Szlachetka otrzymał z rąk wojewody małopolskiego Łukasza Kmity symboliczny czek na kwotę ponad 900 tysięcy złotych.

 Pozyskane środki w kwocie 913 891,00 zł stanowić będą 80 procent wartości zadania polegającego na odbudowie zniszczonych dróg gminnych Starodroże w Głogoczowie, drogi gminnej w Zawadzie, drogi gminnej ul. Kraszewskiego oraz ul. Ujejskiego w Myślenicach, a także odbudową i umocnieniem ogrodzenia przy cmentarzu komunalnym w Głogoczowie. Uszkodzenia powstały w ramach lokalnych powodzi na terenie naszej gminy. Pozostałą część Gmina Myślenice pokryje z własnego budżetu. Dziękuję za to wsparcie dla Rządu premiera Mateusza Morawieckiego, a także wojewody Łukasza Kmity i posła Władysława Kurowskiego, którzy wspierali nas w pozyskaniu środków na usunięcie szkód spowodowanych przez ostatnie powodzie  – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Starodroże w Głogoczowie oraz inne drogi w gminie Myślenice zostaną odbudowane po lipcowej powodzi


Zdjęcie tytułowe: Głogoczów- powódź lipiec 2021

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane