fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Stop zaśmiecaniu miejsc publicznych rękawiczkami lateksowymi! Apel Straży Miejskiej

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Stop zaśmiecaniu miejscach publicznych rękawiczkami lateksowymi – apel Straży Miejskiej.

Rękawiczki lateksowe to deficytowy towar, którego m.in. używają w bardzo dużych ilościach pracownicy służby zdrowia, by ratować i nieść pomoc. Jeśli więc sam ich realnie potrzebujesz i używasz, nie pozwól, aby inni przez to cierpieli – nasze środowisko naturalne dość już wycierpiało. Skończmy z wyrzucaniem niebezpiecznych odpadów gdzie popadnie, przestańmy narażać innych na niebezpieczeństwo, bo ktoś to musi posprzątać i zutylizować.

komendant Straży Miejskiej Myślenice

Pamiętaj, że jeśli korzystasz z rękawiczek lateksowych, możesz je zdezynfekować i przetrzeć czystym ręcznikiem papierowym. A kiedy je ściągasz i się ich pozbywasz rób to rozsądnie z poszanowanie swojego i czyjegoś zdrowia – apeluje Tomasz Burkat komendant Straży Miejskiej w Myślenicach.

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane