Connect with us

Strefa Beauty

Strefa Beauty: Dotyk piękna – odcinek pierwszy

Opublikowano

w

DOMYSLNE

STREFA BEUTY- to nasza nowa propozycja dla osób, które cenią sobie dbałość o ciało i wygląd zewnętrzny. W naszej strefie znajdziecie Państwo dwa programy: DOTYK PIĘKNA I PROJEKT MAKE UP. Dziś, prezentujemy pierwszy z nich- Dotyk piękna.Dzięki tej produkcji, poznacie tajniki dbania o ciało, nie tylko pod względem estetycznym, ale również relaksacyjnym i fizjoterapeutycznym. W pierwszym odcinku Elżbieta Jurkojć przybliży Wam masaż gorącą świecą…

Dotyk Piękna odcinek 1/2016

Kontynuuj czytanie

Strefa Beauty

Klaudia Panek wicemistrzynią Mistrzostw Makijażu Permanentnego PMU EXPERIENCE

Opublikowano

w

Klaudia Panek wicemistrzynią Mistrzostw Makijażu Permanentnego PMU EXPERIENCE

Chociaż zazwyczaj mistrzostwa kojarzą nam się z tymi sportowymi, to przecież  przeprowadzane są one w różnych dziedzinach naszego życia. Pod koniec maja bieżącego roku w Warszawie odbyło się PMU Experience Conference-wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie w branży beauty, które jest połączeniem konferencji z mistrzostwami makijażu permanentnego, a także pokazów mistrzów. Do linergistycznych zmagań w Warszawie,  przystąpiła mieszkanka powiatu myślenickiego Klaudia Panek, która finalnie znalazła się na mistrzowskim podium. 

Zapraszamy na krótką rozmowę z Klaudią Panek, rozmowę o mistrzostwach, o jej starcie w nich oraz o tym czy makijaż permanentny wybiera wiele kobiet. 

Jaka była Pani droga do finału Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym

Aby zakwalifikować się na Mistrzostwa Makijażu Permanentnego PMU EXPERIENCE trzeba było zaprezentować swoje prace wybraną techniką pigmentacji. Każda z prac została poddana ocenie specjalnej komisji jury i na tej podstawie wybierano finalistki. Jeśli chodzi o same przygotowania do startu z mojej strony wyglądały bardzo intensywnie. Jestem perfekcjonistką dlatego też otrzymując możliwość udziału w tak ważnym wydarzeniu chciałam wykorzystać swoją szansę na 100%. Odbyłam kilka dodatkowych szkoleń, dzięki którym mogłam poznać nowe urządzenia, pigmenty oraz techniki pracy.

Jakie zadania czekały na Panią już podczas samych mistrzostw? Co było dla Pani najtrudniejsze a z czym poradziła sobie Pani bez problemu? Jaka atmosfera tam panowała ?

Podczas mistrzostw trzeba było wykonać pigmentację brwi metodą ombre oraz usta dowolną techniką. Wszystko odbywało się podczas jednego dnia. Na mistrzostwa przyjeżdża się ze swoją modelką która musi spełnić pewne kryteria. Zaczynałyśmy swoją prace już od 7 rano ponieważ na tego typu wydarzeniach ocenia nas kilka komisji składających się z wielu osób. Oceniane jest przygotowanie stanowiska pracy, higiena pracy, delikatność pracy, dobór metody oraz koloru do urody modelki no i oczywiście efekt końcowy.

Najtrudniejsze było dla mnie pokonanie stresu, nie zdawałam sobie sprawy jak duże znaczenie ma praca wykonywana w spokoju i znanym sobie miejscu. Na szczęście wygrałam tą walkę i dosyć szybko zapanowałam nad tą emocją. Natomiast bez problemu poradziłam sobie już z samą pigmentacją ponieważ przechodząc do zabiegu nie skupiam się nigdy na niczym innym jak moja klientka w tym przypadku modelka. Jeśli chodzi o atmosferę byłam zachwycona tym, że tak wiele kobiet z tej samej branży potrafi się wspierać i wzajemnie sobie pomagać.

Co osobiście dał Pani sam start w tym wydarzeniu?

Dał mi to czego oczekiwałam czyli kolejne nowe doświadczenie – jestem dumna z tego, że mogłam być na takim wydarzeniu, pokonać stres oraz sprawdzić się w gronie najlepszych linergistek na arenie Międzynarodowej. Dodatkiem i ogromnym wyróżnieniem było dla mnie zdobycie drugiego miejsca w kategorii pigmentacji brwi.

Jakiej rangi jest to wydarzenie, jakim zainteresowaniem się cieszy w branży beauty ?

Mistrzostwa PMU EPERIENCE cieszą się ogromnym zainteresowaniem ponieważ obywają się tylko raz w roku. Podczas całego wydarzenia które trwa trzy dni zapraszani są prelegenci z wielu krajów prezentując swoje techniki pracy, jury jest międzynarodowe, no i oczywiście uczestniczki również reprezentują różne narodowości. Pomimo iż nie zdobyłam 1 miejsca dla mnie to jest ogromne wyróżnienie być wicemistrzynią na Międzynarodowych Mistrzostwach.

Jakie trendy w tym roku panują jeśli chodzi o makijaż permanentny ? Czy Pani zdaniem kobiety często sięgają właśnie po tego typu makijaż?

Jeśli chodzi o trendy są naprawdę różne, aktualnie królują mocno wypudrowane , szersze i delikatne brwi. Ja zaś w swojej pracy nie podążam za trendami a kieruje się urodą i oczekiwaniami moich klientek. Myślę, że to jest ważna i czasami trudna decyzja dla moich klientek dlatego chciałabym aby mogły być zadowolone na długo ze swojego makijażu. Moja estetyka pracy jest ukierunkowana na delikatność i naturalność ponieważ makijaż permanentny ma być podkreśleniem urody, a nie pierwszym planem na naszej twarzy. Czy często kobiety wybierają tą formę makijażu? – ja osobiście uważam, że tak. Odpowiadam na podstawie własnego doświadczenia i ilości wykonanych zabiegów.

Dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodowych wyzwaniach

Również dziękuję, zapewne wiele jeszcze takich przede mną. 

Klaudia Panek wicemistrzynią Mistrzostw Makijażu Permanentnego PMU EXPERIENCE

Kontynuuj czytanie

Materiał Sponsorowany

Pcim. Salon Bez Retuszu Klaudia Panek oficjalnie otwarty ! Znajdziecie go w Galerii Czarny Lew !

Opublikowano

w

Pcim. Salon Bez Retuszu Klaudia Panek oficjalnie otwarty ! Znajdziecie go w Galerii Czarny Lew !

Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna mawiała Sophia Loren, a szczęściu można przecież trochę dopomóc. Chwila relaksu, ulubiony zabieg medycyny estetycznej, nowy manicure, dobrze zrobiony makijaż- czasem potrafią zdziałać cuda. Od soboty 12 lutego, wszystkie te usługi i dużo dużo więcej, można znaleźć w nowo otwartym salonie kosmetycznym Bez Retuszu Klaudia Panek Pcim. Salon zlokalizowany jest w usytuowanej w centrum Pcimia Galerii Czarny Lew.

Kontynuuj czytanie

Gmina Myślenice

Naturi Perfect w Myślenicach oficjalnie otwarte

Opublikowano

w

Naturi Perfect w Myślenicach oficjalnie otwarte

Nowe miejsce na urodowej mapie Myślenic oficjalnie otwarte ! Od 15 marca można korzystać z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez salon Naturi Perfect. Naturi Perfect to powiew świeżości, z dużym naciskiem na profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.

www.myslenice-itv.pl


Materiał Sponsorowany

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

październik 2022
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane