Connect with us

Gmina Sułkowice

Szlachetna Paczka – finał rejonu Sułkowice – 8 i 9 grudnia 2018 r.

Avatar

Opublikowano

w

SUŁKOWICE: Pomoc dopasowana do konkretnych rodzin

W sobotę i niedzielę 8 i 9 grudnia 2018 r. – zaraz po wizytach św. Mikołaja – otwarły się inne mikołajowe serca. Wszystkie 24 rodziny, które objęła pomocą akcja Szlachetna Paczka w rejonie gmin Sułkowice, Lanckorona i Budzów, znalazły swoich darczyńców i otrzymały potrzebną pomoc.

Jak mówi lider rejonu Sułkowice Joanna Rozwadowska – „Rodziny były bardzo zadowolone, pokazały nam one całą gamę emocji – od wzruszenia po radość i płacz. W piątek na magazyn trafiło 7 paczek, w sobotę 13, a w niedzielę 4. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy nam upiekli ciasta oraz restauracjom I love Pizza z Biertowic, Pizzerii Zielona w Sułkowicach i Restauracji Trento z Krzywaczki za pizze dla wolontariuszy.”

Osoby, które zaangażowały się w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka, to: Joanna Rozwadowska – lider rejonu, Tomasz Rozwadowski, Kamil Pieronkiewicz, Filip Piechota, Maria Pitala, Joanna Krzywoń, Małgorzata Zawada, Sonia Król, Gabriela Golonka, Natalia Wypartowicz, Kinga Oliwa, Kamila Kondracka – logistyk na magazynie i pomocnicy magazynowi: Zofia Kondracka, Jakub Opyrchał, Mateusz Pitala i jako kierowcy: Michał Kiebzak, Wiktor Kiebzak i Rafał Kurek z OPS Sułkowice oraz Marcin Zawada. Magazyn, jak już od kilku lat, dzięki uprzejmości władz gminnych, został ulokowany w Starej Szkole w Sułkowicach, która jest doskonałym miejscem pod względem logistycznym.

I tak ludzie o wielkich sercach znów znaleźli ujście swojej dobroci – w bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym, ci zaś odwdzięczyli się uśmiechem na twarzy, radością i wdzięcznością.


Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Czerwiec 2019
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« Maj   Lip »

Facebook

Najczęściej czytane