Connect with us

SOS

Tragiczne losy Pani Małgosi ze wzgórza Chełm

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Poręba/wzgórze Chełm/gmina Myślenice: Są takie spotkania, które zmieniają postrzeganie świata…

Doświadczona przez los pani Małgosia wie, co znaczy ból i cierpienie, co znaczy rozbita rodzina, samotne wychowywanie dzieci, śmierć jednego syna i kalectwo drugiego, choroby trapiące dusze i ciało, wie czym jest ubóstwo… Jej życie w jednej chwili rozpadło się jak talia kart, rozpada się Jej dom, choć schorowana to siłą woli walczy o swe życie. Nigdy nie prosiła o pomoc, pomimo trudu zawsze wdzięczna za wszelkie gesty dobroci … teraz potrzebuje wsparcia, potrzebuje pomocy.

Pomóżmy Jej razem.

Kto chce pomóc: https://zrzutka.pl/pomoc-pani-malgosi-ze-wzgorza-chelm

Aktualnie prowadzone jest akcja pomocowa, wiele osób dobrego serca odpowiedziało na nasz materiał filmowy z chęcią pomocy.

2 listopada Pani Julia z Myślenic wraz z przyjaciółmi dostarczyła kolejne dary m.in. wózek inwalidzki dla syna.

Ponadto pani Małgosia otrzymała wstępną deklaracje pomocy od Szlachetnej Paczki, 28.10.2019 otrzymała pralko-wirówkę, wózek zakupowy oraz ubrania dla syna. Zadaszenie drewutni jest w przygotowaniu (firmy z Pcimia i Tokarni przekazują drewno i blachę) . Paczki żywieniowe i buda dla psa mają pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane