fbpx
Connect with us

Powiat myślenicki

Troje mieszkańców powiatu myślenickiego z wynikiem pozytywnym testu na koronawirusa

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Troje mieszkańców powiatu myślenickiego z wynikiem pozytywnym testu na obecność koronawirusa. Małopolski Urząd Wojewódzki poinformował dzisiaj o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie małopolskim. Wśród przypadków nowych zachorowań są mieszkańcy powiatu myślenickiego.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych dziesięciu osób.Potwierdzenia dotyczą mieszkańców powiatu myślenickiego: kobiety i mężczyzny w sile wieku oraz niepełnoletniego. 

Badania potwierdziły zakażenie także u dwojga mieszkańców powiatu wadowickiego (kobiety i mężczyzny w sile wieku) oraz dwojga niepełnoletnich mieszkańców powiatu nowosądeckiego, a także młodej kobiety z powiatu brzeskiego. Wszyscy czują się dobrze. Będą przebywać w izolacji domowej.Zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 stwierdzono również u kobiety w sile wieku z powiatu wadowickiego oraz mężczyzny w sile wieku z powiatu gorlickiego. Te dwie osoby zostały skierowane do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ich stan jest stabilny– czytamy w oficjalnym komunikacie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Przypominamy, że w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie przebywa, kobieta, mieszkanka powiatu myślenickiego, u której w ubiegłym tygodniu potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 49 osób.

W związku z pandemią koronawirusa w województwie małopolskim hospitalizowanych jest 38 osób, 9815 objętych jest kwarantanną natomiast 2481 objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

www.myslenice-itv.pl https://www.facebook.com/muwkrakow/?epa=SEARCH_BOX

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane