Connect with us

Gmina Myślenice

„Tropiciele Talentów” Tomasz Pawlak – muzyk, multiinstrumentalista, odc. 6

Opublikowano

w

Myślenice: Czas na kolejny przystanek na trasie podróży tropami talentów. Lokalnych pasjonatów tropią studenci Myślenickiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. Sześć spotkań, sześciu bohaterów i pełen wachlarz talentów!

– Jakie tropy znaleźli tropiciele z MUDiM? – Czego się dowiedzieli? – Jakie cenne informacje zdobyli? – Na jakie skarby trafili? Bohaterem szóstego spotkania jest Tomasz Pawlak multiinstrumentalista związany przede wszystkim z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka.

Zapraszamy na ostatni już odcinek, którego bohaterem jest Tomasz Pawlak.

W każdym odcinku przewodnikiem po bibliotece pełnej skarbów jest Karolina Mucha – pomysłodawczyni MUDiM oraz bibliotekarka w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.


Poprzednie odcinki:

Łukasz Malinowski – historyk, naukowiec, pisarz

https://youtube.com/watch?v=TPILopf_LH4%3Flist%3DPLzeXVuHO01bkSZyORyhvMBjZVICX3vlf5

Cecylia Warchał – nauczycielka chemii

Natalia Nowacka – artystka sztuk wizualnych

Maciej Skowronek – dziennikarz radiowy

Krystyna Łętocha – podróżniczka

Zapowiedź serii:


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane