fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Trwa akcja #100BARKA – Wielki Chór Internautów

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji #100Barka zainicjowanej przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Zaśpiewaj „Barkę” ze swojego domu i razem z Nami stwórz wielki chór złożony z internautów. Niech ulubiona pieśń św. Jana Pawła II będzie naszym przypomnieniem o wielkich czynach, słowach i gestach Papieża Polaka. Przyłącz się do naszej akcji z rodziną, przyjaciółmi lub indywidualnie.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich chętnych. Ważne by podzielić się radością z tego ważnego jubileuszu. Wspólnie świętujmy, wspólnie się cieszmy i wspólnie śpiewajmy. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II i zorganizowane jest przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu w cyklu Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS– mówi Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS

Zachęcamy internautów do nagrania własnych wykonań pieśni Barka do przygotowanej przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu ścieżki muzycznej. Istotne jest to, by w nagraniu zastosować przygotowany materiał muzyczny, ułatwi to przygotowanie jednego teledysku z nagrań różnych osób. Wszystkie potrzebne pliki są przygotowane do pobrania w wydarzeniu #100BARKA na facebooku MOKiS https://www.facebook.com/mokismyslenice/ . Wystarczy kliknąć i zostaną Państwo przekierowani w odpowiednie miejsce, gdzie również znajduje się instrukcja. Nagrania należy przesyłać najpóźniej do 25 maja 2020 do godz. 14.00 . Po nadesłaniu wszystkich spełniających kryteria nagrań zostanie przygotowany wspólny teledysk, którego premiera przewidziana jest w mediach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane