" /> TS Sparta Świątniki Górne, poznajmy się... :
Connect with us

Sport

TS Sparta Świątniki Górne, poznajmy się…

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

ts sparta

Towarzystwo Sportowe Sparta Świątniki Górne, powstało około rok temu, przez ten czas swojej działalności, zrzeszyło już w swoich szeregach 70 zawodników i zawodniczek. Są to głownie młodzi ludzie, którzy swój wolny czas poświęcają na sportowe treningi w celu osiągnięcia sportowych sukcesów. 

TS Sparta to obecnie dwusekcyjny klub działający od końca czerwca 2020 r. Prowadzi sekcję boksu i piłki nożnej, w tym dwie drużyny dziewcząt. Założycielami Klubu są Łukasz Szymański i Tobiasz Wrona, którzy sprawują również funkcję Zarządu Klubu i trenerów. 
Klub został stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży – o ich rozwoju sportowym i wychowawczym. 

W ostatnich dniach w naszym Klubie dużo się dzieje: podpisaliśmy umowę w Sygneczowie, w którym to w ciągu kilku tygodni zostanie stworzona nasza filia o nazwie TS Sparta Sygneczów. Ostatnio również podpisaliśmy pierwszą umowę z naszą utalentowaną zawodniczką Oliwią Rogalą- mówi nam Łukasz Szymański

Więcej informacji na temat klubu:  TS Sparta Świątniki Górne | Facebook


Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane