fbpx
Connect with us

Bez kategorii

„Ukryty w mieście szept” czyli nowa propozycja myślenickiego zespołu Panaceum

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

panaceum

MYŚLENICE: Myśleniccy raperzy z zespołu Panaceum, zaprezentowali swój kolejny utwór, pod nazwą „Ukryty w mieście szept” pochodzący z albumu Dwa do Potęgi.

Jesień. Wokół szarość, chłód, zabiegani ludzie, zatłoczone ulice. Liście opadają z drzew. Pozostawiają je nagimi i odpychającymi. Jest w tym coś pięknego, ale nie myślisz o tym. Nie teraz. Chcesz być gdzieś indziej. Gdziekolwiek, byle nie tutaj. Autobus porusza się szarą ulicą, spoglądasz na wskaźniki jakości powietrza, które wyraźnie spadły. Siedzisz w tłumie obcych ludzi. Ich oczy są puste, twarze nie mają wyrazu. Ich myśli dryfują pomiędzy sprawami ważnymi a błahymi. Rutyna. Codzienność. Dorosłość. Nie chcesz tego. Nie teraz.

Chociaż w nic nie celowaliśmy i pisaliśmy tylko wersy, które leżą nam na duszy to jednak otrzymujemy wiadomości, że trafiliśmy w Wasze nastroje i wiele osób się wzruszyło przy tym kawałku. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak cieszą te słowa– można przeczytać na oficjalnym profilu myślenickiego składu „Panaceum” .

.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Maj 2021
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« Kwi   Cze »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane