Connect with us

Gmina Dobczyce

Utrwal „Stop Hejt” na fotografii i weź udział w konkursie MgFoto

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Przed dnami 32. odsłona międzynarodowego konkursu organizowanego przez Myślenicką Grupę Fotograficzną MgFoto. Tym razem hasłem przewodnim jest „Stop Hejt”. Nie bez kozery, to właśnie walce z mową nienawiści poświęcona jest ta edycja konkursu fotograficznego. Od ubiegłego roku bowiem, w gminie Myślenice, realizowany jest przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Urząd Miasta i Gminy Myślenice, projekt „Stop hejt- dajmy młodym siłę”, mający na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży jakie konsekwencje niesie za sobą szeroko pojęty hejt, hejt czyli problem dotykający boleśnie ludzi w całej Polsce.

Konkurs MgFoto, ma charakter otwarty, prace można przesyłać do 30 września na adres: konkursy@mgfoto.pl lub dodawać do utworzonego na dany konkurs albumu. (Należy kliknąć zakładkę ‚zdjęcia’, następnie ‚album’, wybrac album aktualnego wyzwania) Autor zdjęcia jednocześnie wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia w celach promocyjnych dotyczących konkursu. Na każde wyzwanie będzie powoływane pięcioosobowe Jury, z grona znanych bądź uznanych fotografów/fotografików, również z zagranicy. Po zakończeniu wyzwania Jury wirtualnie głosuje na przesłane zdjęcia.

Do wygrania atrakcyjne nagrody, sponsorowane przez gminę Myślenice :

I miejsce Tablet Huawei, Dyplom, pendrive

II miejsce Kamera Sportowa, Dyplom, pendrive

III miejsce PowerBank, Dyplom, pendrive

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje burmistrz miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Regulamin konkursu:

Jury 32. konkursu pod hasłem „Stop Hejt”

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane