Connect with us

Gmina Siepraw

VIII Bieg Sieprawska Piątka w wersji hybrydowej. Rywalizacja, zabawa, integracja…

Opublikowano

w

VIII Bieg Sieprawska Piątka w wersji hybrydowej. Rywalizacja, zabawa, integracja…

Zobaczcie jak wyglądała tegoroczna impreza biegowa w Sieprawiu. Słoneczny Park już po raz 8. stał się areną sportowej rywalizacji starszych i młodszych. Relacja filmowa z wydarzenia.


1 czerwca ruszyła VIII edycja Biegu Sieprawska Piątka. Ze względu na ciągle występujące w Polsce ryzyko zarażenia wirusem SARS-CoV-2, w tym roku po raz kolejny nasz bieg główny odbędzie się w sposób wirtualny.

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się w formie stacjonarnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Za udział w tegorocznej Sieprawskiej Piątce nie obowiązują opłaty startowe. Zachęcamy jednak do wsparcia dobrowolnymi datkami rehabilitacji mieszkanki naszej Gminy – Weroniki Góry. Szczegóły dotyczące wpłat znajdziecie w Regulaminie. W tym roku nie przewidziano również nagród finansowych i rzeczowych dla zwycięzców.

Biegi dla dzieci i młodzieży na 500, 1000 i 2000 m odbędą się w formie stacjonarnej w dniu 4 lipca.

Trasy biegnąć będą na terenie Słonecznego Parku w Sieprawiu. Zapisy dla dzieci i młodzieży będą możliwe już od 1 czerwca za pośrednictwem formularza na stronie:

 https://dostartu.pl/viii-sieprawska-piatka-biegi-dzieci-i-mlodziezy-v5909.pl.html.

Na swój bieg możecie również zgłosić się 4 lipca w Biurze Zawodów w godzinach 12.00 – 16.30 – by usprawnić proces zachęcamy jednak do wcześniejszych zgłoszeń przez formularz internetowy. We wszystkich trzech biegach starty odbywać się będą w sposób interwałowy. Oznacza to, że w każdym z trzech biegów (500, 1000 i 2000 m) będziecie mogli wystartować o dowolnej godzinie między 13.00 a 17.00. W tych biegach to my odpowiadamy za pomiar czasu. Zaraz po przebiegnięciu swojej trasy otrzymacie pamiątkowy medal. Oficjalne wyniki ogłosimy na terenie Kompleksu Sportowego ORLIK i za pośrednictwem strony Ośrodka Kultury i Sportu w Sieprawiu na Facebooku po godzinie 17.00. Wtedy też rozdamy statuetki dla zwycięzców – nagrody będzie można odebrać również w Domu Kultury w Sieprawiu po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

W załączniku znajdziecie Regulamin wydarzenia. Prosimy o zapoznanie się z nim, udział w VIII Sieprawskiej Piątce jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją.
Pytania dotyczące Biegu prosimy kierować na adres e-mail biegsieprawska5@gmail.com.

VIII Bieg Sieprawska Piątka w wersji hybrydowej. Rywalizacja, zabawa, integracja…

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane