Connect with us

Gmina Dobczyce

VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” – transmisja online

Opublikowano

w

VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” – transmisja online

Stowarzyszenie Wspierania Kultury “Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę”, który odbędzie się 12 czerwca 2021 roku, w hali sportowej RCOS (ul. Szkolna 43, Dobczyce). Uroczyste Otwarcie Turnieju zaplanowane zostało na godzinę 9:30. Zaraz po nim rozpocznie się I Blok Konkursowy (Eliminacje, Finały dzieci i młodzieży), a o godzinie 15:30 – II Blok Konkursowy (Eliminacje, Finały młodzieży i dorosłych).

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Kultury “Charstek”, w partnerstwie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Stowarzyszenie Polska Sekcja CIOFF oraz Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Tomasza Susia.

Transmisja na żywo z Turnieju będzie dostępna na stronie: www.myslenice-itv.pl. od godziny 9.15

Część II:

Część I:

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Dobczyce. O godzinie 15:00, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbędzie się impreza towarzysząca – otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego “Folklor w Duszy Gra” – Małopolska, organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach.

VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” – transmisja online

Foto: zdjęcie archiwalne Myślenice iTV

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane