fbpx
Connect with us

SOS

W Polsce wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Z OSTATNIEJ CHWILI: W Polsce wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego. Zdecydowaliśmy się wprowadzić stan zagrożenia epidemicznego – ogłosił premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej. Stan zagrożenia epidemicznego zaczyna obowiązywać od jutra.

🎥NA ŻYWO: konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego.

Opublikowany przez Kancelaria Premiera Piątek, 13 marca 2020

Wprowadzone będą pełne kontrole na wszystkich polskich granicach, można powiedzieć o tymczasowym przywróceniu granic

Wstrzymane zostaną międzynarodowe połączenia lotnicze pasażerskie i także połączenia kolejowe; nastąpi to w nocy z soboty na niedzielę.

Wprowadzony będzie tymczasowy zakaz wjazdu do Polski cudzoziemców. 

Wstrzymane zostaną międzynarodowe połączenia lotnicze pasażerskie, ale także połączenia kolejowe, one zostaną wstrzymane od niedzieli, od godziny 0.00 w niedzielę, czyli w nocy z soboty na niedzielę – poinformował premier.

Po przekroczeniu granicy polscy obywatele zostaną skierowani na 14-dniową kwarantannę.

Granice pozostają otwarte dla przepływu towarów .

Sklepy i banki pozostaną otwarte. Poza galeriami handlowymi ograniczenia nie obowiązują, wszystkie punkty usługowe pracują normalnie.

Zawieszona zostaje działalności wszystkich restauracji, pubów, klubów, barów i kasyn.


www.myslenice-itv.pl

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Luty 2021
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
« Sty   Mar »

youtube

Najczęściej czytane