Connect with us

Edukacja

W teledysku „Górą Ty” Golec uOrkiestra wystąpili Tancerze JDC Dance Studio

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Materiał sponsorowany

MYŚLENICE: JAZZ DANCE CENTER (JDC) Dance Studio to szkoła tańca którą w naszej okolicy znają niemal wszyscy, jej twórcą jest Andrzej Starowicz. Człowiek wielu talentów, łączący role tancerza, choreografa, nauczyciela, pedagoga, organizatora (…) Znany raczej jako Andy, człowiek kreatywny o ogromnym sercu do tańca, zarażający energią i uśmiechem.

Wiecie co symbolizuje Logo JDC Dance Studio Andrzeja Starowicza?

To logo symbolizuje relacje z ludźmi czyli nieustający uśmiech. Doświadczona kadra instruktorów JDC od lat skutecznie realizuje misje, by taniec łączył wszystkich ludzi z pasją.

Tancerze oraz instruktorzy związani z JDC Dance Studio mają na swym koncie wiele sukcesów. Ostatnio wystąpili w teledysku „Górą Ty” – Golec Uorkiestra, Bedoes & Gromee – hit tego lata, posiada 14 mln odsłon na YT, stała współpraca naszych instruktorów oraz tancerzy z agencją taneczneshow.pl pozwala brać udział w teledyskach artystów oraz występować na scenach w całej Polsce wraz z gwiazdami.

JDC Studio Tańca w sezonie 2018/2019 może pochwalić się wieloma dokonaniami – zobaczcie krótki film z minionego sezonu:

Szkolą z pasją, spełniają marzenia! Są na wyciągnięcie ręki!

Chcesz dołączyć do rodziny JDC Dance Studio?

Zaproszenie dotyczy zarówno tych najmłodszych jak i profesjonalnych tancerzy! Dotyczy nauki tańca w filiach szkoły w: Myślenicach, Bochni, Tarnowie i Krakowie.

Aktualnie wystartowały zapisy na rok 2019/2020, szczegóły dotyczące zapisów do Myślenice JDC Dance Studio poniżej.

Kontakt:

www.jdcdance.pl

JDC Dance Center na Facebooku 

https://www.youtube.com/user/jdcdance

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane