Connect with us

Artykuł Społeczny

Warsztaty motywacyjne dla Kobiet! Korzenie i Skrzydła – kobieca moc. Start 15.07 MOKiS

Opublikowano

w

Warsztaty motywacyjne dla Kobiet! Korzenie i Skrzydła – kobieca moc. Start 15.07 MOKiS

O tym jak ważna jest równowaga w życiu nikogo przekonywać nie trzeba. Zwłaszcza kobiety, które w swym życiu pełnią tak wiele ról pracownika, mamy, żony, córki, społecznika itd. w pewnym momencie życia szukają, starają się znaleźć ów balans. Work life balance to nic innego jak równowaga między życiem prywatnym a zawodowym, a znalezienie owej równowagi jest kluczowe by żyć zdrowo i szczęśliwie.

Fundacja Owocna wychodząc na przeciw potrzebom kobiet ziemi myślenickiej zaprasza na otwarte warsztaty, których celem jest dać kobietom moc, sięgając do tradycji, wartości, potrzeb (korzenie) i dać skrzydła tu i teraz wydobywając kobiece marzenia, pomóc ustalić ambitne cele i plan działania (skrzydła)!

Projekt pn. nazwą: “Korzenie i skrzydła czyli Twoja kobieca moc. Tradycja we współczesności.”

Warsztaty motywacyjne poprowadzi: Małgorzata Miszczak – Coach godzenia życia zawodowego z rodzinnym

Ponadto warsztaty w nurcie wlb zintegrują międzypokoleniowo i rodzinnie. Będą okazją do zdobycia tradycyjnych kulinarnych umiejętności bowiem panie i ich dzieci pod okiem jedynej w swoim rodzaju mistrzyni kuchni lokalnej Barbary Bylicy upieką chleby, drożdżówkę i rogaliki. Inauguracją projektu jest wspólne spotkanie na Polanie Mikołaj w Myślenicach. Moc atrakcji czeka!

Towarzyszką w kobiecej podróży Mocy jest Marlena – opis poniżej!

Cykl pięciu warsztatów, zamknięta grupa wsparcia na facebooku, narzędzia zmiany oraz wycieczka na Mikołaja to wszystko czeka na Kobiety które pragną znaleźć życiowy balans.

Zapisz się koniecznie, zajęcia bezpłatne, limit miejsc ograniczony!

Pierwsze warsztaty 15 lipca 2021 godzina 18:00 – 21:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

  • Partnerami wydarzenia są: Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Myślenice iTV Telewizja Internetowa Regionu Południe oraz PTTK oddział Lubomir
  • Projekt realizowany w ramach Programu Działaj Lokalnie 2021

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane