fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Weź udział w Myślenickim e-Kiermaszu Świątecznym

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Kiermasz Świąteczny w Myślenicach online

W tym roku ze względu na pandemię na myślenickim Rynku nie odbędzie się tradycyjny Kiermasz Świąteczny. Kiermasz, który od wielu już lat tradycyjnie wprowadzał nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Kiermasz, który z jednej strony oferował nam wyśmienite lokalne smakołyki na nasze świąteczne stoły z drugiej zaś piękne ozdoby bożonarodzeniowe.

Tym samym w tym trudnym okresie pandemicznym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Myślenice kiermasz odbędzie się w odmiennej formie. Urząd Miasta i Gminy zaprasza do udziału w nietypowym, bo elektronicznym Kiermaszu Świątecznym. Każdy może wysłać swoje zgłoszenie z krótkim opisem i zdjęciami do urzędu, które znajdą się na dedykowanej facebookowej podstronie oraz e-Kiermaszu na www.myslenice.pl.

Kto może być wystawcą na Kiermaszu Świątecznym?

Do udziału w e-Kiermaszu zaproszeni są przede wszystkim wystawcy z gminy Myślenice, którzy chcieliby zaprezentować swój unikatowy asortyment- m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię, wyroby drewniane, potrawy wigilijne itp. Dzięki stworzonej w ten sposób bazie, odbiorcy e-Kiermaszu będą mogli dotrzeć do wystawców, obejrzeć ich asortyment, a przede wszystkim otrzymają dane niezbędne do kontaktu z nimi. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna na stronie internetowej www.myslenice.pl  jak i na oficjalnym profilu miasta i gminy Myślenice na portalu społecznościowym facebook. Przez cały czas trwania e-Kiermaszu będą się pojawiać prezentacje kolejnych wystawców.

Kto się wystawia na kiermaszu?

Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta www.myslenice.pl – Myślenicki e-Kiermasz Świątecznyoraz na https://www.facebook.com/myslenickikiermasz. Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 7 do 31 grudnia.

Jak wystawcy mogą zgłosić swą chęć udziału w Kiermaszu Świątecznym?

 Aby zgłosić chęć udziału w e-Kiermaszu należy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy info@myslenice.pl .

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego Myślenickiego e-Kiermaszu Świątecznego dostępne są w załącznikach poniżej. Więcej informacji na temat e-Kiermaszu można uzyskać w Wydziale Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji pod numerem tel. 12 639 23 08.

Po co ten kiermasz?

Myślenicki e-Kiermasz Świąteczny wystartował 4 grudnia. W ten sposób miasto chce wesprzeć wystawców i ułatwić im kontakt z klientami. e-Kiermasz będzie niecodziennym sposobem na poczucie przedświątecznej atmosfery, która zawsze towarzyszyła temu wyjątkowemu wydarzeniu odbywającemu się w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia na myślenickim rynku. 

informacje: UMiG Myślenice


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane