fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Weź udział w V edycji Konkursu Rękodzielniczego „Anioł na ludowo”

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

JAWORNIK: „Róża” Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet Jawornika, serdecznie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Rękodzielniczego „Anioł na ludowo”, którego celem jest podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia poprzez kultywowanie i popularyzację sztuki ludowej, aktywizację i pobudzenie inicjatywy środowisk lokalnych poprzez zaangażowanie w tworzenie wyrobów rękodzielniczych oraz integracja Kół, Stowarzyszeń, organizacji formalnych i nieformalnych działających na terenie powiatu myślenickiego.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy przestrzennej– anioła stojącego. Technika wykonania: Szydełko. Praca nie może przekraczać 1m wysokości. Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji i ludowości w postaci Anioła.

Uczestnikami Konkursu mogą być: Koła, Stowarzyszenia, organizacje formalne i nieformalne działające na terenie powiatu myślenickiego. §5 Ogólne warunki uczestnictwa Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną na adres: szafajagi@wp.pl wypełnionej karty zgłoszeniowej, stanowiącej Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Zgłoszenia należy składać w terminie do 1 lutego 2020 roku. Prace należy dostarczyć do dnia 20 marca 2020 r roku do godz. 15.00 na adres: Edyta Starzec-Sobieszkoda Szkoła Podstawowa w Jaworniku 32-400 Myślenice. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.

Każdy z uczestników wymienionych w może zaprezentować tylko jedną pracę konkursową. Każda praca musi zawierać karteczkę z danymi autora, tj: nazwa, adres, numer telefonu. zgodę na przetwarzanie danych osobowych Brak wszystkich danych z pkt 6 §5 jest jednoznaczny z rezygnacją z Konkursu. Prace przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu. Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza również pełną i nieodwołalną akceptację warunków niniejszego regulaminu.

Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatorów specjalnie do tego celu. Ocena dokonana zostanie według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór i wykorzystanie materiałów (w szczególności naturalnych), powiązania z elementami ludowości i tradycji estetyka oraz trwałość pracy, samodzielność wykonania. Ocena Komisji Konkursowej jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

Za zajęcie I, II i III miejsca oraz za wyróżnienia zostaną przyznane nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 marca 2020 roku na strażnicy OSP Jawornik.

Laureaci zostaną zaproszeni na uroczystą galę wręczenie nagród, o czym zostaną poinformowani telefonicznie. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 601518597 lub 668816329.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Józef Tomal-starosta powiatu myślenickiego oraz  Jarosław Szlachetka burmistrz miasta i gminy Myślenice.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie- Edyta Starzec-Sobieszkoda, prezes Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet Jawornika „Róża”.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane