Connect with us

Gmina Myślenice

Widoczny zajdzie dalej ! Zostań superbohaterem i noś odblaski

Opublikowano

w

widoczny zajdzie dalej spot odblaski

Kto z Was nie marzył, żeby został superbohaterem? Jest ku temu okazja! Możecie nim być i to w bardzo prosty sposób! Bo superbohaterowie to ludzie, którzy dbają o bezpieczeństwo swoje i innych, bazując na  super nawykach. Jakich? Widoczny zajdzie dalej ! Wychodząc wieczorem z domu załóż odblaski  i daj przykład innym, którzy tak jak Ty przemieszczają się po zmroku. Odblaski to #superkomfort nie tylko dla Ciebie, ale także dla kierowców, którzy chcą Cię z daleka zobaczyć.

Pamiętajmy- pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów. Natomiast osoba piesza, mająca na sobie elementy odblaskowe, staje się widoczna nawet z odległości 150 metrów. Zauważalna różnica? Zdecydowanie.

A więc odblask to nie obciach a bardzo pomocny gadżet-przekonuje Tomasz Burkat z myślenickiej Straży Miejskiej, która wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Gminą Myślenice przygotowała specjalną kampanię promocyjno-edukacyjną, której elementem jest materiał fimowy .

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane