fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Władysław Kurowski w sprawie poparcia dla projektu linii kolejowej do Myślenic

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Z inicjatywy posła Władysława Kurowskiego oraz burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetki zostało skierowane pismo do prezesa Rady Ministrów popierające projekt budowy nowej linii kolejowej do Myślenic.

Pod korespondencją podpisali się wszyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 12 tj. Filip Kaczyński, Rafał Bochenek, Marek Polak, Krzysztof Kozik, Ewa Filipiak, Władysław Kurowski oraz Senator Andrzej Pająk.

Chcemy jako Parlamentarzyści wyrazić zdecydowane poparcie dla konieczności realizacji tego zadania. Projekt ten jest realizacją dążeń i marzeń mieszkańców i bez żadnej przesady można uznać go za projekt stulecia nie tylko dla Myślenic, ale także dla powiatów sąsiednich i samego miasta Krakowa – piszą w piśmie parlamentarzyści.

Jestem przekonany, że ta inicjatywa zwróci szczególną uwagę Pana Premiera, który wielokrotnie podkreślał ważność inwestycji kolejowych. Wierzę, że nasze wspólne starania wkrótce przyniosą efekty i będziemy mogli rozpocząć fazę projektową dla tej inwestycjipowiedział Władysław Kurowski, Poseł RP

Materiał prasowy: Biuro Poselskie Władysława Kurowskiego


Artykuł sposnsorowany

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Luty 2021
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
« Sty   Mar »

youtube

Najczęściej czytane