fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

#Wspieraj lokalny biznes! Nowa grupa w której warto być

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Myślenice: Pandemia koronawirusa poza, chorobą ludzi spowodował również chorobę gospodarki globalnej. Medycy na całym świecie walczą z podstępnym wirusem, a przedsiębiorcy na każdym kontynencie walczą o przetrwanie. Co jest nie lada wyzwaniem w sytuacji niemal całkowitego paraliżu rynkowego. Poza nielicznymi branżami, którym koronawirus pomógł biznesowo, sytuacja gospodarcza firm zwłaszcza tych małych i średnich wygląda rozpaczliwie. Dlatego właściciele firm szukają dobrych rozwiązań, dostosowując się do zmian, których nikt się nie spodziewał. Coraz większą wagę odgrywa biznesowy patriotyzm lokalny, zakupy u przedsiębiorcy z naszej okolicy, to szansa by on przetrwał.

Lokalni przedsiębiorcy chcą działać pomimo trudności, tym samym reorganizują swoje dotychczasowe działania biznesowe. Wykazują się dużą pomysłowością, starają się organizować również w mediach społecznościowych. Tak by właśnie w wirtualnym świecie spotkać „twarzą w twarz” odbiorcę swych produktów a także usług.

Wzorem Krakowa w Myślenicach powstała grupa wspierająca lokalny biznes. Grupa tych którzy wsparci potrzebują i tych którzy wsparcie chcą dać. Masz coś do zaoferowania, szukasz czegoś, dołącz zatem koniecznie: #Wspieram Lokalny Biznes: Myślenice #ZamawiamPomagam

https://www.facebook.com/groups/3871459702894221

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane