" /> "Wydobyte z cienia" - filmowy konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych
Connect with us

Gmina Dobczyce

„Wydobyte z cienia” – filmowy konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Myślenicka Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach oraz Myślenice iTV Telewizja Internetowa Regionu Południe, zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu powiatu myślenickiego do udziału w filmowym konkursie pn. „Wydobyte z cienia.”

Odważne, dzielne, pomysłowe, mądre… Znacie takie kobiety? Jeśli tak, koniecznie o nich opowiedzcie! Razem stworzymy nagranie o nietuzinkowych „damach, dziewczynach i dziewuchach”, które – taką żywimy nadzieje – staną się inspiracją dla innych.

Co należy zrobić?

By wziąć udział w konkursie należy wykonać krótkie nagranie – trwające maksymalnie 120 sekund. W filmiku Uczestnik opowie o kobiecie, którą uważa za ważną, nietuzinkową, inspirującą, godną upamiętnienia. Może to być osoba powszechnie znana np. malarka, pisarka, naukowiec, sportowiec lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia, kogo podziwiasz.

Kto może wziąć udział?

Konkurs adresowany jest do uczennic i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu myślenickiego.

Terminy:

Termin nadsyłania prac: 11.04.2021 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi do: 20.04.2021 r.

Nagrody:

Wybrane nagrania stanowić będą część filmu o niezwykłych kobietach, który zostanie opublikowany na stronach Organizatorów.

Dodatkowo Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Pulę nagród w konkursie stanowi 5 egzemplarzy książek Anny Dziewit-Meller „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”, ufundowanych przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak oraz cenne upominki rzeczowe.

Odbiór nagród odbywać się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. J. Kruczka w Myślenicach (ul. A. Mickiewicza 17) w godzinach jej pracy, od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Wysyłanie prac:

Krótkie nagrania (trwające maksymalnie 120 sekund) należy przesyłać w formacie mp4 na adres: biblioteka.dzieci@myslenice.pl do dn. 11.04.2021 r. w tytule maila wpisując: „Wydobyte z cienia”.

Email powinien zawierać: imię i nazwisko autora pracy, jego wiek oraz numer kontaktowy opiekuna prawnego autora, a także skan poniższej „Zgody”.

W razie problemów z wysyłką pliku, prosimy o kontakt z Organizatorem.

Udział w konkursie oznacza akceptację poniższego regulaminu.

Zgoda Pobierz

Regulamin Pobierz

Fundatorem nagród książkowych jest:


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane