fbpx
Connect with us

Gmina Lubień

Wyniki gminnego konkursu „Gmina Lubień – moja mała ojczyzna”

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Gmina Lubień: Informujemy, że Gminny Konkurs Plastyczny „GMINA LUBIEŃ – MOJA MAŁA OJCZYZNA” został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu wpłynęło 14 ciekawych prac. Celem konkursu było budzenie zainteresowań kulturą własnego regionu, rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci oraz inspirowanie do własnej pracy twórczej.

Jury w składzie: wójt gminy Lubień – Kazimierz Szczepaniec, dyrektor i wicedyrektor Samorządowego Przedszkola w Lubniu – Urszula Trzeciak oraz Krystyna Burtan, nauczyciel Samorządowego Przedszkola w Lubniu – Anna Więcław, dokonali oceny prac. Wzięto pod uwagę wartość artystyczną, poprawność merytoryczną, oryginalność, różnorodność zastosowanych technik oraz samodzielność wykonania. W wyniku głosowania Jury wyłoniło i nagrodziło następujące prace:

W KATEGORII – DZIECI MŁODSZE 3, 4 LATA:
I miejsce Karolina Wąchała, Lubień
II miejsce Hubert Handzel, Skomielna Biała
III miejsce Maja Kołodziejczyk, Lubień
WYRÓŻNIENIE Olga Szczepaniec, Tenczyn

W KATEGORII – DZIECI STARSZE 5,6 LAT:
I miejsce Dominika Depta, Tenczyn
II miejsce Alan Sędzik, Lubień
III miejsce Julia Zadora, Tenczyn, Dominik Wójcik, Tenczyn
WYRÓŻNIENIE Adam Dziadek, Lubień, Piotr Kościelniak, Skomielna Biała

Organizatorzy dziękują wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wzięły udział w konkursie. Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór dyplomów a zwycięzców po odbiór nagród do Przedszkola Samorządowego w Lubniu codziennie w godzinach 7.00-15.00.


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Lipiec 2020
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane