fbpx
Connect with us

Kultura

Wyniki Konkursu 100 Bajek na 100. lecie urodzin św. Jana Pawła II

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Myślenice iTV oraz Pasieka w maju 2020 roku ogłosiły Konkurs 100 bajek na 100. lecie urodzin św. Jana Pawła II.

W kilka zaledwie dni na skrzynkę e-mailową Pasieki (zajęcia dla dzieci) wpłynęło kilkanaście prac w kat. pisemnej wzbogacone o rysunki i filmowej. Prace spełniły wymagania regulaminu, a nade wszystko zachwyciły nas bardzo. Widać ogromne zaangażowanie, wkład pracy i pomysłowość. Tym samym uznaliśmy, że warto nagrodzić wszystkie nadesłane w terminie prace. Prace, które s nagrodę publikować będziemy w najbliższych dniach na stronie www.myslenice-itv.pl i Facebooku Myślenice iTV oraz Pasieki.

Ps. Ważne: Rok papieski nadal trwa, żywimy nadzieję, że zdołamy zrealizować do jego końca nasz zamysł: publikację książkową. 100 Bajek na 100. lecie urodzin św. Jana Pawła II, w której znajdzie się 100 Waszych bajek. Zatem zapraszamy ślijcie do nas bajki zgodnie z wytycznymi regulaminu (e-mail: pasiekadladzieci@gmail.com) w formie papierowej, ewentualnie wzbogacone o rysunki (nie jest to warunek konieczny). Czekamy na Wasze bajki do odwołania. Taka książka to piękne podziękowanie za życie naszego Ojca Świętego. Jest to również szansą na wsparcie potrzebujących rodzin, bowiem zamysł jest taki, że środki ze sprzedaży trafią właśnie do nich. „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” św. Jan Paweł II

Ogłoszenie konkursu archiwum:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane