fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Wypadek na ul. Sobieskiego w Myślenicach

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

PSP informuje: W dniu 16 września na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Sobieskiego w Myślenicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden po zderzeniu  znajdował się na dachu, drugi zatrzymał się na środku skrzyżowania. Strażacy z JRG Myślenice i OSP Myślenice – Śródmieście zadysponowani do działań przez Dyżurnego operacyjnego SKKP PSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia, oświetlili teren akcji, poddali sorpcji rozlane płyny eksploatacyjne.

Zespół Ratownictwa Medycznego przybyły na miejsce działań po przeprowadzeniu wywiadu wśród uczestników zderzenia nie stwierdził potrzeby hospitalizacji tych osób w szpitalu. Kolejne działania to usunięcie rozbitych części i pojazdów z jezdni w celu przywrócenia jej dla bieżącego ruchu drogowego. Utrudnienia w poruszaniu się na drodze trwały ok. 45 minut.


informacje i zdjęcia: bryg. Roman Ajchler PSP Myślenice


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Październik 2020
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Wrz   Lis »

youtube

Najczęściej czytane