Connect with us

Edukacja

Występy w Tauron Arenie?! Tancerze JDC Studio mają takie możliwości od najmłodszych lat!

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

MATERIAŁ SPONSOROWANY

MYŚLENICE: JAZZ DANCE CENTER (JDC) Dance Studio to szkoła tańca którą w naszej okolicy znają niemal wszyscy, jej twórcą jest Andrzej Starowicz. Człowiek wielu talentów, łączący role tancerza, choreografa, nauczyciela, pedagoga, organizatora (…) Znany raczej jako Andy, człowiek kreatywny o ogromnym sercu do tańca, zarażający energią i uśmiechem. Wiecie co symbolizuje Logo JDC Dance Studio Andrzeja Starowicza?

To logo symbolizuje relacje z ludźmi czyli nieustający uśmiech. Doświadczona kadra instruktorów JDC od lat skutecznie realizuje misje, by taniec łączył wszystkich ludzi z pasją.

Tancerze JDC Dance Studio od najmłodszych lat mają okazję występować na wielkich scenach. Zobaczcie co się działo na Małopolskim Festiwalu Taneczno – Musicalowym w Tauron Arenie w Krakowie.

JDC Studio Tańca mają szanse występowania w znanych i lubianych teledyskach. Dzieci, które stale kształcą się zarówno w Myślenicach jak i w Krakowie pod okiem instruktora Andrzeja Starowicza wystąpiły w programie w TV Polsat „My3”. Młodzi tancerze wystąpili we wszystkich  teledyskach oraz podczas trasy koncertowej zespołu „My3”. Warto dodać, że zespół stał się hitem wśród najmłodszych, promuje wzorce bliskie sercu, takie jak: pasja, praca i uśmiech.

Podsumowując JDC Dance Studio daje niepowtarzalną szansę najmłodszym aby sprawdzić się w roli profesjonalnego tancerza, by wejść na drogę, która pozwala spełniać taneczne marzenia już od najmłodszych lat.

Szkolna sympatia – teledysk z tancerzami JDC

Pidżama Party –  teledysk z tancerzami JDC

 JDC Studio Tańca w sezonie 2018/2019 może pochwalić się wieloma dokonaniami – zobaczcie krótki film z minionego sezonu:

Szkoła z pasją, która spełnia marzenia jest na wyciągnięcie ręki Twojego dziecka!

Chcesz dołączyć do rodziny JDC Dance Studio?

Zaproszenie dotyczy zarówno tych najmłodszych jak i profesjonalnych tancerzy! Dotyczy nauki tańca w filiach szkoły w: Myślenicach, Bochni, Tarnowie i Krakowie.

Aktualnie wystartowały zapisy na rok 2019/2020, szczegóły dotyczące zapisów do Myślenice JDC Dance Studio poniżej.

Chcesz zapisać swoje dziecko wystarczy że wyślesz SMS pod nr 609170406 o treści: MYSLENICE, wiek dziecka – otrzymasz wiadomość i wszelkie informacje dotyczące zapisu.

Kontakt:

www.jdcdance.pl

JDC Dance Center na Facebooku 

https://www.youtube.com/user/jdcdance

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane