MYŚLENICE: JAZZ DANCE CENTER (JDC) Dance Studio to szkoła tańca którą w naszej okolicy znają niemal wszyscy, jej twórcą jest Andrzej Starowicz. Człowiek wielu talentów, łączący role tancerza, choreografa, nauczyciela, pedagoga, organizatora (…) Znany raczej jako Andy, człowiek kreatywny o ogromnym sercu do tańca, zarażający energią i uśmiechem. Wiecie co symbolizuje Logo JDC Dance Studio Andrzeja Starowicza?
To logo symbolizuje relacje z ludźmi czyli nieustający uśmiech. Doświadczona kadra instruktorów JDC od lat skutecznie realizuje misje, by taniec łączył wszystkich ludzi z pasją.
Tancerze JDC Dance Studio od najmłodszych lat mają okazję występować na wielkich scenach. Zobaczcie co się działo na Małopolskim Festiwalu Taneczno – Musicalowym w Tauron Arenie w Krakowie.
JDC Studio Tańca mają szanse występowania w znanych i lubianych teledyskach. Dzieci, które stale kształcą się zarówno w Myślenicach jak i w Krakowie pod okiem instruktora Andrzeja Starowicza wystąpiły w programie w TV Polsat „My3”. Młodzi tancerze wystąpili we wszystkich teledyskach oraz podczas trasy koncertowej zespołu „My3”. Warto dodać, że zespół stał się hitem wśród najmłodszych, promuje wzorce bliskie sercu, takie jak:pasja, praca i uśmiech.
Podsumowując JDC Dance Studio daje niepowtarzalną szansę najmłodszym aby sprawdzić się w roli profesjonalnego tancerza, by wejść na drogę, która pozwala spełniać taneczne marzenia już od najmłodszych lat.
Szkolna sympatia – teledysk z tancerzami JDC
Pidżama Party – teledysk z tancerzami JDC
JDC Studio Tańca w sezonie 2018/2019 może pochwalić się wieloma dokonaniami – zobaczcie krótki film z minionego sezonu:
Szkoła z pasją, która spełnia marzenia jest na wyciągnięcie ręki Twojego dziecka!
Chcesz dołączyć do rodziny JDC Dance Studio?
Zaproszenie dotyczy zarówno tych najmłodszych jak i profesjonalnych tancerzy! Dotyczy nauki tańca w filiach szkoły w: Myślenicach, Bochni, Tarnowie i Krakowie.
Aktualnie wystartowały zapisy na rok 2019/2020, szczegóły dotyczące zapisów do Myślenice JDC Dance Studio poniżej.
Chcesz zapisać swoje dziecko wystarczy że wyślesz SMS pod nr 609170406 o treści: MYSLENICE, wiek dziecka – otrzymasz wiadomość i wszelkie informacje dotyczące zapisu.
Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.
W filmie można zobaczyć tradycje i zwyczaje panujące w Porębie, poznamy historię, walory turystyczne jak również społeczność która jest bardzo zaangażowana w życie miejscowości i budowanie wspólnych relacji między mieszkańcami.
Poznamy miedzy innymi zwyczaj wspólnego kolędowania w Porębie , budowania szopki Bożonarodzeniowej, konkursu palm Wielkanocnych. Zapraszamy
zdjącia, montaż: Jarosław Chęć
opracowanie i narracja: Małgorzata Miszczak
pomysł na film i koordynacja: Kazimierz Dąbrowski
Materiał opracowany przez Kółko Rolnicze w Porębie
Film zrealizowany dla LGD Między Dalinem a Gościbią
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Materiał opracowany przez Kółko Rolnicze w Porębie
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Projekt pt. „Odtworzenie i utrwalenie zwyczajów Bożonarodzeniowych”
został zrealizowany za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Między Dalinem i Gościbią” w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020
W nowym roku rusza II edycja projektu „Trenuj z Wojskiem”. Wojskowi instruktorzy będą uczyć podstaw zachowania się w razie kryzysu i zagrożenia. Podczas 8-godzinnych zajęć (od 8:00 do 16:00) w wybraną sobotę w danej jednostce, uczestnik będzie miał możliwość m. in. zaznajomić się z bronią, rzucić granatem ćwiczebnym, poznać podstawy survivalu, walki wręcz, udzielania pierwszej pomocy, czy zasady nawigowania w terenie.
Zasady naboru:
Zapisy do projektu już ruszyły. Wystarczy wejść na stronę Ministerstwa Obrony Narodowej lub strony jednostek wojskowych – wybrać termin i miejsce – i zapisać się w bardzo prosty sposób – podając imię, nazwisko, wiek i kontakt. Zapisać można sie również poprzez e-mail, telefon, socialmedia, a także osobiście w poszczególnych jednostkach. Ilość miejsc jest jednak ograniczona, a o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Jest także możliwość wpisania się na listę rezerwową ( ale bez gwarancji uczestnictwa). Liczba uczestników zajęć w jednostce nie powinna bowiem przekroczyć limitu 150 i nie może być mniejsza niż 50 osób.
Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. (Nieletni mogą wziąść udział w projekcie za zgodą rodzica/opiekuna). Szkolenie jest bezpłatne, a Wojsko Polskie zapewnia ubezpieczenie i wyżywienie.
Szczegółowe informacje oraz harmonogram znajdują się w poniższych linkach:
To już dzisiaj ! V edycja Myślenickiego Orienteeringu. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy z mapą i kompasem na terenie malowniczych, zimowych Myślenic.
Aktywną niedzielę można spędzić dziś z przyjaciółmi lub rodziną na jednej z trzech tras, o różnych poziomach zaawansowania. Każda drużyna, 1,2 lub 3-osobowa, otrzyma kartę startową oraz specjalną mapę. Na jej podstawie uczestnicy będą musieli odnaleźć określone punkty w terenie. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ z kilkudziesięciu dostępnych punktów, trzeba będzie wybrać tylko tych kilkanaście poprawnych, oznaczonych na mapie. Na dokonanie tego drużyny będą miały wyznaczony limit czasu, pozwalający na pokonanie trasy spacerem. Na marszach na orientację nie trzeba biegać! Jest to więc doskonała aktywność dla każdego, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej.
Dla startujących po raz pierwszy, została przygotowana instrukcja oraz łatwa trasa. Na bardziej doświadczonych czekają większe wyzwania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu miasta i gminy Myślenice.
Podczas Myślenickiego Orienteeringu odbywa się również zbiórka na rzecz podopiecznych myślenickiego Stowarzyszenia Przytul Sierściucha.
Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Funkcjonalne
Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.