fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

XXIV Dni Dobczyc – zapraszamy

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

DOBCZYCE: XXIV Dni Dobczyc już w najbliższy weekend 12-14 lipca 2019 roku.

W piątek na dobczyckiej scenie zabawa przy setach serwowanych przez krakowskiego producenta i dj -Gromeego! Jego kawałki goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach, a już wkrótce zagoszczą również w Dobczycach.

W sobotę wystąpi polski wokalista gatunku dance Czadoman, którego utwór „Ruda tańczy jak szalona” zna niemal każdy.

Niedziela należeć będzie do muzyki pop, podczas ostatniego dnia Dni Dobczyc wystąpią bowiem Mateusz Mijal i Damian Holecki. Dodatkowo bogaty program artystyczny wypełniają dj’eje i zespoły, którzy gwarantują dobrą zabawę.

Na scenie nie zabraknie także dobczyckich artystów – w sobotę przed Oficjalnym Otwarciem Dni Dobczyc wystąpi Sekcja Wokalna MGOKiS, a w niedzielę Orkiestra Dęta „Dobczyce”. W niedzielnym programie znalazło się również przyznanie wyróżnienia „Honorowy Ambasador Gminy i Miasta Dobczyce” oraz nagrodzenie Przedsiębiorcy Roku 2018.

Na spragnionych dodatkowych atrakcji czeka Wesołe Miasteczko – Luna Park. W niedzielę odbędzie się także II Dobczycki Zlot Pojazdów Zabytkowych „Ameryka na Kołach”. Specjalną atrakcję – Wawel Track przygotował również Wawel Dobczyce, „słodka ciężarówka” zaparkuje w niedzielę 14 lipca na parkingu na ul. Podgórskiej. Podczas trzydniowego święta miasta będzie również wyjątkowa atrakcja dla młodych naukowców – Mobilny Ogród Doświadczeń, w którym zorganizowana zostanie ciekawa ekspozycja oraz prowadzone będą specjalne pokazy.

Organizatorami XXIV Dni Dobczyc są: Izba Gospodarcza Dorzecza Raby, Gmina i Miasto Dobczyce oraz firma Party Serwis.

Serdecznie zapraszamy!

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Lipiec 2020
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane