Connect with us

Gmina Myślenice

Zapraszamy na podwieczorek do Głogoczowa. Gość specjalny pisarka Mirosława Kareta

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

GŁOGOCZÓW: Zapraszamy na specjalny podwieczorek do Głogoczowa, który odbędzie się 27.06.2019 . Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach „Wytwórni pozytywnej energii”, nowego projektu skierowanego do mieszkańców Głogoczowa. Gościem specjalnym będzie Mirosława Kareta.

Mirosława Kareta, pisarka nowego pokolenia, – jest historykiem i dziennikarką. Pracowała jako reporter w „Dzienniku Polskim” oraz redaktor niemieckojęzyczny, nagrywała i pisała książki.  Mieszkając wiele lat w Niemczech zbadała różne źródła mówiące o związkach Polek i Niemców, bądź Polaków i Niemek. Autorka książki „Pokochałam wroga”, w której opisuje realia życia w wojennym Krakowie oraz historię związku Polki z Niemcem. Kolejne części Sagi Rodu Petrycych  to: „Bezimienni”, „Teczka”,  a w styczniu 2019r. ukazała się ostatnia część ”Próba miłości”.

Saga Rodziny Petrycych dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach oraz w filii bibliotecznej w Głogoczowie.

Do Głogoczowa serdecznie zapraszają: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury.

*Podwieczorek z Mirosławą Karetą jest jednym z działań w ramach „Wytwórni Pozytywnej Energii” realizowanej w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019 Miasta i Gminy Myślenice.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2019
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« Maj   Lip »

Facebook

Najczęściej czytane