Connect with us

Edukacja

Zasań. Dzieci potrzebują Podwórka Talentów ! Zagłosuj i pomóż spełnić ich marzenie

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

ZASAŃ: Szkoła Podstawowa w Zasani, bierze udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Aby obok szkoły powstał plac zabaw, na którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty potrzebne są głosy. Głosować można za pośrednictwem strony internetowej : https://podworko.nivea.pl/ . Bezpośredni link do głosowania: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/192-trzemesnia

Nasi uczniowie mają mnóstwo talentów, a nie mają nawet placu zabaw. Pomóżcie i głosujcie! Dzieci z małej wsi chciałyby również mieć szansę na rozwój. Trzeba się zarejestrować na stronie: https://podworko.nivea.pl/, potwierdzić link aktywacyjny na swojej poczcie, następnie zalogować się na stronie i tutaj zagłosować: https://podworko.nivea.pl/ranking?pro… Kliknięcie zarejestrowane jest dopiero, gdy przycisk GŁOSUJ będzie miał kolor szary (czasem trzeba dwukrotnie kliknąć granatowy przycisk, a system weryfikuje czy „nie jesteś robotem”). Dopiero wtedy głos jest ważny. Kochani głosujemy CODZIENNIE do 20 czerwca! Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną! To tylko minuta Waszego czasu, a możemy zrobić tak wiele dobrego- mówi Renata Piekarz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zasani.


Zobaczcie krótki spot promujący tę inicjatywę.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Sierpień 2019
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Lip   Wrz »

Facebook

Najczęściej czytane