fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Zawodnicy Shiro Sagi Dojo Seido Karate, na turnieju w Wadowicach spisali się na medal, a nawet na medale

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

SPORT/MYŚLENICE: W ostatni dzień listopada, reprezentacja Uczniowskiego Klubu Seido Karate „Shiro Sagi Dojo”, wzięła udział w 4. Turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic, zorganizowanego przez organizację Oyama Karate. Turniej miał charakter otwarty a na jego matach spotkali się reprezentacji Oyama Karate, Seido Karate oraz Kyokushin.

Klub z Myślenic reprezentowali: Zuzanna Stefan, Anna Stefan, Beata Tupta oraz Jakub Trzciński. Zawodnicy startowali w kumite ( walki ) w formule knock down – walki pełno kontaktowej bez uderzeń na twarz.

Mimo wymagających przeciwników, reprezentujący myślenicki klub zawodnicy spisali się bardzo dobrze i wszyscy zajęli miejsca na podium uzyskując: Zuzanna Stefan – 1 miejsce, Anna Stefan – 2 miejsce, Beata Tupta – 2 miejsce oraz Jakub Trzciński – 2 miejsce. Jest to bardzo dobry wynik, gdyż cała reprezentacja wróciła z pucharami!

Reprezentanci Shiro Sagi Dojo wyszli z tych zawodów zmęczeni i poobijani, ale niezwykle z siebie dumni – komentujeZuzanna Stefan.

Jestem niezmiernie dumny z naszych zawodników, którzy z każdych zawodów wracają z medalami. To efekty ciężkiej pracy na treningach, jak również ich zaangażowania w dążeniu do jak najlepszych wyników sportowych – dodaje trener Kyoshi Rafał Czapla.

Serdecznie zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Lipiec 2020
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane