Connect with us

Gmina Myślenice

Zgrupowanie szkoleniowe kadry wojewódzkiej w zapasach. Myślenice lipiec 2020

Opublikowano

w

wakacje zapasy1

Myślenice: W połączonym zgrupowaniu kadr wojewódzkich w stylu wolnym, klasycznym i w zapasach kobiet uczestniczyło 35 zawodników i zawodniczek z 4 klubów województwa małopolskiego. Wśród nich znajdowało się czterech zawodników KS Dalin.

Byli to juniorzy i kadeci: Krzysztof Szpakiewicz, Jan Mastela, Mikołaj i Wojciech Łętocha. W stylu klasycznym treningi prowadzili trenerzy: Piotr Kudas i Marek Witek z Krakowa, oraz Wojciech Wołowicz z Jaroszowca, a zajęcia koordynował Ryszard Szpakiewicz. Uczestnicy podczas zgrupowania mieszkali w bardzo dobrych warunkach w Hotelu Park, a wyżywienie było rewelacyjne. Program zgrupowania był bardzo urozmaicony i oprócz zajęć na macie obejmował piesze wyprawy na okoliczne szczyty i szlaki turystyczne, biegi krótko i długodystansowe, oraz kąpiele na basenie.

Zgrupowanie szkoleniowe kadry wojewódzkiej w zapasach. Myślenice lipiec 2020

Nasi zawodnicy mieli na macie bardzo ciężkie zajęcia z trenerem Wołowiczem, ale potrafili się dostosować do reżimów treningowych, tym bardziej, że trener potrafił ich zmotywować swoim zaangażowaniem. Podczas grilla zorganizowanego na koniec obozu uczestnicy przygotowali program rozrywkowy w którym obok skeczów zaprezentowali humorystyczne piosenki na tematy obozowe, oraz podziękowania dla gospodarza i pracowników hotelu.

informacje i zdjęcia: Ryszard Szpakiewicz


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane