Connect with us

Gmina Myślenice

Zmiana terminu: Myślenicka Scena kończy lato w Jasienicy – zapraszamy 26 września!

Opublikowano

w

Zmiana terminu: Myślenicka Scena kończy lato w Jasienicy – zapraszamy 26 września!

IMPREZA PRZENIESIONA Z UWAGI NA OPADY DESZCZU PROGNOZOWANE NA 26 WRZEŚNIA

Czwartym przystankiem Myślenickiej Sceny Letniej w bieżącym roku będzie Jasienica. Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym pikniku połączonym z licznymi atrakcjami w niedzielę 19 września 26 września na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Jasienicy!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Myślenicka Scena Letnia w Jasienicy

Imprezy, które w tym roku odbyły się pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki w Myślenicach (Wianki 2021) oraz Drogini i Jaworniku, cieszyły się dużym zainteresowaniem i wierzymy, że również w Jasienicy 26 września frekwencja dopisze.

Wydarzenie rozpocznie się od 14:30, a w programie dla najmłodszych na animacje zaprosi kultowa maskotka z Psiego Patrolu – Chase, później widzowie zobaczą Incredible Equilibrum, czyli pokaz oparty na tradycyjnych cyrkowych rutynach zmieszanych z komedią – będzie śmiesznie i efektownie! Ten pokaz o godzinie 16:00.

Od 17:30 scenę letnią opanuje Francois. Koncert francuskiego artysty, który śpiewa polskie klasyki w języku francuskim, natomiast francuskie piosenki będzie można usłyszeć… po polsku! Serdecznie zapraszamy na koncert, a wstęp dla wszystkich jest darmowy!

Imprezie towarzyszyć będzie oczywiście strefa gastronomiczna przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich, nie zabraknie działań promocyjnych lokalnych instytucji, wymian książek, loterii fantowej, plenerowych lekcji tańca, gigantycznych dmuchańców, czy wspólnego śpiewania.

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowy Spis Powszechny 2021

W trakcie imprezy zorganizowane zostaną dwa mobilne punkty, z których w jednym będzie można się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 – przypominamy, że udział w spisie do 30 września jest obowiązkowy! Jednocześnie będzie także możliwość szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. Dostępne preparaty do szczepień to Pfizer, Astra Zeneca oraz Johnson&Johnson.

Inf.: UMiG Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane