fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Zrzutka na boisko sportowe dla LKS Sokół Borzęta

Opublikowano

w

borzęta

BORZĘTA: LKS Sokół Borzęta jest klubem piłkarskim założonym w 2011 roku. W 2014 roku awansował do myślenickiej klasy B, i jest na najlepszej drodze do kolejnego awansu, do klasy A.


Gdy jako młodzi zawodnicy zakładaliśmy ten klub, chcieliśmy zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności oraz reprezentować naszą Borzętę mierząc się z innymi ośrodkami piłkarskimi. Rozrastaliśmy się z sezonu na sezon, ucząc się, łapiąc doświadczenie zarówno w sferze piłkarskiej, jak organizacyjnej- komentują założyciele klubu.


Niestety dalszy rozwój (założenie sekcji młodzieżowych i dziecięcych) jest niemożliwy ze względu na brak własnego boiska. Z tym problemem klub zmaga się od powstania , choć zapewnienie o budowie boiska dostał już w roku 2014.

Radzimy sobie wynajmując boiska w sąsiednich miejscowościach, jednak konsumuje to mnóstwo środków pieniężnych, a ewentualne zwiększenie liczby drużyn i jednostek treningowych jest niemal niemożliwe. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie tej inicjatywy poprzez udział w tej zbiórce. Równolegle szukamy wsparcia w różnego rodzaju fundacjach i instytucjach, tym niemniej jednak każda złotówka jest ważna. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy mówią piłkarze i zarząd LKS Sokół Borzęta .

Sportowcy z Borzęty podejmują różnorodne działania, które mają przybliżyć im realizację marzenia o własnym boisku. Jedną z takich inicjatyw jest zbiórka na portalu zrzutka.pl.

Wszyscy, którzy zechcą wesprzeć tę inicjatywę, mogą to zrobić za pomocą strony:
https://zrzutka.pl/sokolborzeta

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane