Connect with us

Gmina Myślenice

„Zwykli – niezwykli” – Antek Szydłowski. Talent wokalny, który wybrzmiał w The Voice of Kids

Myślenice: Promowanie ludzi z pasją, tych którzy mają ciekawe hobby, spędzają swój wolny czas kreatywnie, realizując się w sposób niebanalny, to jeden z celów działania Myślenice iTV, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny materiał z serii „Zwykli – niezwykli, ludzie z pasją z naszego regionu.”

Kolejnym zwykłym-niezwykłym jest Antoni Szydłowski pochodzący z Myślenic, czternastoletni uczeń 1 klasy ZSP Małopolska Szkoła Gościnności, którego pasją jest teatr i śpiew. Ma duży talent i wielkie plany związane z branżą muzyczną. Teraz odważnie stawia swoje pierwsze kroki na scenie, prezentując się między innymi w programie The Voice of Poland edycja 3. Bliżej przedstawiamy Antka w materiale filmowym oraz w poniższym wywiadzie z Marcin Szydłowskim, tatą chłopca.

Rozmowa Marcinem Szydłowskim

Jak rozpoczęła się przygoda Antka ze śpiewem?

Historia Antka i jego największej pasji jest bardzo krótka  a jednocześnie bardzo bogata… Talent do wokalu odkryty dopiero w lutym 2019 roku przez panią Edytę Olesik z „KOPALNI Talentów”.   Pamiętne, piątkowe popołudnie zupełnie odmieniło jego i nasze podejście do tematu. Było trochę jak grom…ale jednocześnie mocno ekscytującemówi tata Antka Marcin Szydłowski. Po roku uczęszczania na śpiew klasyczny do Pani Stefańskiej (bardzo dziękujemy!!) było jasne, że wszystkim co Antek chce śpiewać, jest muzyka powszechnie rozumiana jako rozrywkowa. I tak miesiąc po rozpoczęciu regularnych lekcji, Antek wziął udział w konkursie: Talenty Małopolski, gdzie z piosenka Adele „Hello” przeszedł eliminacje i zdobył wyróżnienie w finale! Kolejne miesiące to pokorna nauka śpiewu pod okiem Pani Edyty  i ….pre-castingi do najważniejszego celu jakim od zawsze dla Antka był udział w programie THE VOICE KIDS.

I jak program THE VOICE KIDS spełnił oczekiwania Antka?

– Castingi same w sobie były dla niego loterią, jako że w tygodniu poprzedzającym, zmagał się z zapaleniem tchawicy. Mimo kilku małych przeciwności, zdecydowały one, o zakwalifikowaniu do tzw. Blind Auditions, czyli przesłuchań w ciemno! Marzenie stało się faktem i w nadchodzącą sobotę zrealizuje się w 100%! – odpowiada Marcin Szydłowski.

To pierwszy wokalny sukces Antka?

– Jeszcze przed premierą THE VOICE KIDS, Antek wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Intershow w Jabłonce z udziałem reprezentantów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, gdzie w stawce ponad 20 dzieci w swojej kategorii Antek został Laureatem 1 Stopnia! Był to jego pierwszy konkurs takiej rangi choć zapewne nie ostatni. Warto zwrócić uwagę, że jednym z jurorów konkursu była Świetlana Gmyrina, jurorka 10 Edycji Ukraińskiego X-Factor!


Raz jeszcze gratuluje i dziękuje za rozmowę.

Aktualizacja:

18.01.2020 The Voice Kids – przesłuchania w ciemno Antek na scenie!

https://youtu.be/bsMsbt9JvJs

Zwykli – Niezwykli odc. 1

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Kwiecień 2020
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« Mar   Maj »

Facebook

Najczęściej czytane