fbpx
Connect with us

Wasze filmy

„Zwykli-niezwykli” Maciej Jawor i Jego Kapslowa Komnata

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Polanka: Promowanie ludzi z pasją, tych którzy mają ciekawe hobby, spędzają swój wolny czas kreatywnie, realizując się w sposób niebanalny, to jeden z celów działania Myślenice iTV, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszy artykuł z serii „Zwykli – niezwykli, ludzie z pasją z naszego regionu.”

Pierwszym zwykłym-niezwykłym jest Maciej Jawor pochodzący z Polanki, a przedstawił Go nam Jego syn Szymon.

Pan Maciej ma niezwykłą pasję układa kapsle… sami zobaczcie 🙂

Pasja ta trwa od 2016 roku, wcześniej Maciej Jawor układał puzzle, ale było to dla Niego za małe wyzwanie wymyślił układanie własnych kompozycji. Irytowały Macieja na ten sam czas kapsle porozrzucane pod sklepami i w wielu innych publicznych miejscach, które zaczął zbierać bowiem idealnie pasowały do Jego wyzwania.

Ściany z kapsli, sufity, podłogi… przestrzeń komnaty nasz bohater wypełnia dzień po dniu. Kapsli jest około 270.000 a na tym etapie prac kapsle otrzymuje również od osób prywatnych, sklepów i hurtowni.

Jak się dowiedzieliśmy, to dopiero połowa drogi, trzymamy zatem kciuki, gratulujemy Maciejowi Jaworowi zaangażowania i czekamy na efekt końcowy, który z chęcią Państwu przedstawimy.
Zwykli-niezwykli 1/2020

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane